Wypożyczalnia samochodów - Warszawa

Warszawa - Busy osobowe do wynajęcia w wypożyczalni samochodów DANMAR w Opolu.
Oferta skierowana do firm z Warszawy i okolic.

Chcesz wypożyczyć samochód?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszej wypożyczalni możecie Państwo korzystać z wynajmu pojazdów osobowych, busów i samochodów dostawczych. Wypożyczalnia Danmar oferuje wynajem samochodów osobom prywatnym, które dużo podróżują, a równocześnie cenią sobie niezależność jak również firmom, w których jest duże zapotrzebowanie na środki transportu, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów na zakup nowego auta. Wynajęte auto jest także idealnym rozwiązaniem dla uczestników kolizji drogowych, których ich własny pojazd został uszkodzony i zostają bez samochodu. DANMAR to wypożyczalnia, której zaufali klienci w Polsce i za granicą, osoby prywatne, firmy i instytucje. Cieszymy się dobrą pozycją na rynku i z powodzeniem konkurujemy zarówno z opolskimi wypożyczalniami samochodów, jak i oddziałami światowych potentatów branży rent a car.

Wypożyczalnia samochodów Danmar oferuje:

Wynajem samochodów osobowych
Wynajem busów osobowych
Wynajem samochodów dostawczych
Wynajem długoterminowy
Samochody zastępcze
Foteliki dla dziecka bez dodatkowych opłat
Bezpłatna nawigacja GPS
Możliwość oddania pojazdu w dowolnym, wcześniej ustalonym miejscu
Każdy samochód wyposażony jest w klimatyzację, ABS, elektrycznie sterowane lusterka, radio, poduszki powietrzne, wspomaganie układu kierowniczego

Najczęściej zadawane pytania

Czy można wynająć samochód z fotelikiem dla dziecka?

Tak, wystarczy przy rezerwacji zaznaczyć, że fotelik będzie potrzebny. DANMAR udostępnia foteliki bez dodatkowych opłat.

Kilka miesięcy temu dostałem prawo jazdy. Czy mogę wypożyczyć samochód?

Nie, wynajmujący samochód musi posiadać prawo jazdy co najmniej 3 lata i mieć ukończone 26 lat.

Czy wypożyczacie nawigację GPS?

Tak, klientom naszej wypożyczalni nawigację udostępniamy nieodpłatnie.

Gdzie należy odstawić wynajmowany samochód? Czy tylko w miejsce jego wypożyczenia?

Nie, klienci naszej wypożyczalni mogą oddać pojazd w dowolnym, ustalonym wcześniej, mieście kraju.

Jakiego rodzaju dokumenty musi przedstawić wynajmujący samochód?

Nasi klienci zobowiązani są okazać prawo jazdy i inny dokument tożsamości, dowód osobisty albo paszport. W wyjątkowych sytuacjach mogą Państwo zostać poproszeni o zaświadczenie o zatrudnieniu.

Czy samochód może prowadzić wyłącznie osoba wynajmująca pojazd?

Tak, należy jednak zgłosić ten fakt w chwili wypożyczania samochodu. Drugi kierowca zobowiązany jest okazać prawo jazdy i dokument tożsamości.

Czy muszę wpłacić kaucję lub innego rodzaju opłatę?

Tak, z zasady pobieramy kaucję w wysokości kwoty za wynajem samochodu. Kaucja jest zwrotna.

Czy wynajmowany samochód jest zatankowany do pełna?

Nie, nie tankujemy samochodów do pełna przed wynajęciem. Natomiast klient jest zobowiązany zwrócić samochód z taką samą ilością paliwa, jak w chwili wypożyczenia pojazdu.

Czy mogę wynająć samochód w tym samym dniu, w którym go rezerwuję?

Tak, jest to możliwe. Samochód można wypożyczyć bezpośrednio przy jego rezerwacji. Wymagana jest jednak natychmiastowa wpłata kaucji.

Czy wypożyczonym samochodem mogę wyjechać za granicę?

Tak, DANMAR zezwala wynajmującym na tego typu podróże. Konieczna jest jednak zgoda naszej wypożyczalni. Wynajmujący pojazd podróżować mogą we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii.

Czy obywatele innych krajów mogą wynajmować samochody?

Tak, ale obywatele USA, Kanady, Australii i krajów spoza UE muszą posiadać międzynarodowe prawo jazdy.

Jak wyposażone są samochody do wynajęcia?

Każdy z samochodów floty DANMAR wyposażony jest w klimatyzację, ABS, elektrycznie sterowane lusterka, radio, poduszki powietrzne, wspomaganie układu kierowniczego.

Czy na cenę wynajmu wpływa czas, na jaki wypożyczam samochód?

Tak, im dłuższy czas najmu tym niższa cena.

O firmie Danmar

Wypożyczalnia samochodów DANMAR działa w Opolu już ponad 10 lat, z każdym rokiem poszerzając swoją ofertę o nowe rodzaje usług, lokalizacje i samochody. Zajmujemy się wynajmem pojazdów osobowych, busów i samochodów dostawczych dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy.

Aktualnie w naszej flocie znajdują się nowoczesne auta wyposażone w ABS, klimatyzację, poduszki powietrzne, zamek centralny itp., znanych i cenionych w świecie marek: Opel, Skoda, Renault, Ford czy Citroen. Nasza wypożyczalnia oferuje krótko- i długoterminowy wynajem aut z możliwością zwrotu w różnych lokalizacjach.

DANMAR to wypożyczalnia, której zaufali klienci w Polsce i na świecie, osoby prywatne, firmy i instytucje. Cieszymy się dobrą pozycją na rynku i z powodzeniem konkurujemy zarówno z opolskimi wypożyczalniami samochodów, jak i oddziałami światowych potentatów branży rent a car. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdów.

Przed wypożyczeniem każdy samochód jest dokładnie sprawdzany przez profesjonalistów, przygotowywany do jazdy i czyszczony. Dzięki temu klienci wypożyczalni DANMAR mogą czuć się pewnie za kierownicą i cieszyć się swobodą, jaką daje samochód.

Wynajem długoterminowy

Firmom, dla których samochód stanowi narzędzie pracy polecamy wynajem długoterminowy. Ten rodzaj usług świadczonych przez wypożyczalnię DANMAR w Opolu jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą angażować środków finansowych w zakup auta. Pod hasłem "wynajem długoterminowy" kryje się możliwość korzystania z określonego samochodu przez minimum miesiąc na podstawie umowy i na warunkach dostosowanych do możliwości i potrzeb klienta.

Wynajem długoterminowy pozwala przede wszystkim zaplanować wydatki związane z utrzymaniem samochodów i zachować je na jednym, stałym poziomie. Nie wymaga od wypożyczającego nakładów pracy, czasu i pieniędzy na serwis samochodu, jego ubezpieczenie i rejestrację. A przede wszystkim nie wymaga od firmy angażowania środków finansowych, które przeznaczyć można na przykład na rozwój organizacji, pozyskanie nowych klientów czy reklamę.

Wypożyczalnia samochodów DANMAR dostosowuje warunki wynajmu długoterminowego do potrzeb klienta. Dlatego też regularnie raportujemy stan techniczny samochodów, dbamy o ich poprawną eksploatację i w razie potrzeby elastycznie dostosowujemy umowę do aktualnych warunków rynkowych i sytuacji klienta.

Przepisy obowiązujące w krajach europejskich

Zanim wyjedziemy samochodem za granice naszego kraju, warto sprawdzić, jakie przepisy obowiązują w danym państwie. Wypożyczalnia DANMAR w Opolu podpowiada Państwu, jakiego rodzaju wyposażenie samochodów osobowych jest obowiązkowe w najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajach Europy.

Czechy

apteczkę, trójkąt, zapasowe żarówki, kamizelkę odblaskową oraz używać opon zimowych na specjalnie oznakowanych drogach między 1 listopada a 30 kwietnia.

Słowacja

apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, zapasowe bezpieczniki, komplet zapasowych żarówek, podnośnik samochodowy, klucz do demontażu kół samochodowych, koło zapasowe, linkę holowniczą, kamizelki odblaskowe dla kierowcy i pasażera.

Szwajcaria

apteczki, trójkąta ostrzegawczego, zapasowych żarówek.

Niemcy

apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową.

Hiszpania

apteczki, gaśnicy, kamizelki z odblaskowymi pasami, trójkąta ostrzegawczego, kompletu zapasowych żarówek.

Francja

kamizelkę odblaskową, trójkąt ostrzegawczy, komplet zapasowych żarówek, apteczkę.

Chorwacja

apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową dla kierowcy i pasażerów.

Austria

apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową.

Węgry

trójkąt ostrzegawczy, apteczkę, linkę holowniczą, kamizelkę odblaskową, zalecane jest posiadanie gaśnicy i zapasowych żarówek.

Włochy

trójkątem ostrzegawczym, kamizelką odblaskową z pasami odblaskowymi, gaśnicą.